Size nasılyardımcı olabiliriz?

İletişim formu

Aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bize gönderiniz. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

WhatsApp iletişim

  • 0544 565 88 28

Sıkça sorulan sorular

Merkezimiz 3 alanda hizmet vermektedir. Güçlü Psikoloji, ergenlere, yetişkinlere ve ailelere yönelik terapiler yapmakta ve psikolojik danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Güçlü Akademi, psikoloji seminerleri ve eğitimleri düzenlemektedir. Güçlü Psikoloji Yayınları ise, güçlü kitaplar yayınlamaktadır.

Merkezimizde hepsi alanında uzman, ilgili üniversitelerden mezun, Uzman Psikolojik Danışman, Uzman Klinik Psikolog, Aile Danışmanı, Çift Terapisti, Oyun Terapisti ve Pedagog çalışmaktadır.

Kliniğimizde ilaç yazılmamaktadır. Kliniğimizde sadece “psikoterapiler” yapılmaktadır.

Merkezimize whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz. 0544 565 88 28 olan numaramızı telefonunuza kaydedip bize whatsapp üzerinden mesaj atabilirsiniz. Mesajla yazışarak istediğiniz gün ve saate uygun randevu alabilirsiniz. Aldığınız randevu günü ve saati üzerinde değişiklik yapma hakkınız bulunmaktadır.

Seanslar 60 dakika sürmektedir

Terapi seansları tamamen danışanın özel durumuna göre değişmektedir. İlk görüşmede seansların ne kadar süreceği az çok belli olmakta ve danışana bu konuda bilgi verilmektedir.

Merkezimiz tamamen özel bir firmadır. Bu nedenle SGK geçerli değildir.

Gizlilik ve mahremiyet gereği seans ücretlerini internet sitemizde yayınlayamıyoruz. Ancak görüşme için randevu talep ettiğinizde ücret bilgilendirmesi yapılmaktadır.