Hakkımızda

Dünden Bugüne Biz Kimiz?

2009 yılında hayat amacımız, gelecek hayalimiz ve değerlerimiz adına kolları sıvadık ve çalışmaya başladık. Ve o günden bugüne binlerce insanın hayatına dokunduk. Terapi, danışmanlık, seminer ve eğitim vasıtasıyla insanların hayatına dokunmaya devam ediyor ve işimizi tutkuyla sürdürüyoruz.

Hayat Amacımız

İnsanların iç motivasyonunu kazanmasına ve sürdürmesine katkı sağlayarak bakış açılarını genişletmek ve farkındalık düzeylerini artırmak.

Gelecek Hayalimiz

Alın terinin her şeyden üstün sayıldığı ve insanların bitmek bilmez bir enerjiyle iyilik adına yaşadığı bir dünya.

Değerlerimiz

İş Kalitesi

Dürüstlük

Sorumluluk

Evrensel Ahlak

İyilik

Mottomuz

DURACAĞINA, PARÇALAN VE ÖL!

Güçlü Psikoloji olarak 3 önemli alanda kendimizi ispatladık

Güçlü Psikoloji

Güçlü Psikoloji olarak danışmanlık hizmetleri veriyoruz. “Ergen Danışmanlığı”, “Yetişkin Danışmanlığı”, “Aile Danışmanlığı” gibi konularda bireysel terapiler yapıyor ve danışanlarımıza psikolojik destek sunuyoruz.

Güçlü Akademi

Güçlü Akademi olarak seminerler veriyor ve eğitimler yapıyoruz. Özellikle eğitim kurumlarında öğrenci, öğretmen ve ebeveynlere yönelik içeriği zengin ve bilimsel, etkisi gerçekçi ve uzun vadeli seminerler yapıyor ve eğitimler düzenliyoruz. İnsanlara Güçlü Akademi’den mezun olmanın farkını yaşatıyoruz.

Güçlü Psikoloji Yayınları

Güçlü Psikoloji Yayınları olarak psikolojimizi güçlendirecek güçlü kitaplar yayınlıyoruz. Bilimsel temeller üzerinde inşa edilen içeriği zengin kitaplarımızla okurlarımıza “kendi kendine terapi” imkanları sunuyoruz.

Uzmanlarımız

ÖMER GÜÇLÜ

Uzman Psikolojik Danışman, Psikoterapist, Çift Terapisti